BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 6798042
*
nr 679 8042
Takarmatur
50-tal, textilskärm, diameter: 50
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 januari 2011
kl 19:58:42
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/1 22:09:15
1
100 kr
30/1 13:05:23
2
150 kr
30/1 14:38:18
3
Vinnande bud
30/1 14:45:11
2
250 kr
30/1 14:45:45
2
350 kr
- Tema
31 jan
50-tal
På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.
Läs mer om 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor takarmatur taklampa taklampor textilskärm
-
3303 Takarmatur
korgmodell, prismor. Höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 19:05
-
4279 Takarmatur
mässing. Diameter: 34 cm
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:49
-
4007 Vägg/takarmatur
Arne Jacobsen (1902-1971), Danmark. För Louis Poul..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 19:55
*
Takarmatur
Läs mer om 50-tal
nr 679 8042
Takarmatur
50-tal, textilskärm, diameter: 50
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 31 januari 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
29/1 22:09:15 | 1 | 100 kr |
30/1 13:05:23 | 2 | 150 kr |
30/1 14:38:18 | 3 | Vinnande bud |
30/1 14:45:11 | 2 | 250 kr |
30/1 14:45:45 | 2 | 350 kr |
- Tema
31 jan
50-tal
PÃ¥ Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former frÃ¥n 50-talet.Läs mer om 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor takarmatur taklampa taklampor textilskärm
-
3303 Takarmatur
korgmodell, prismor. Höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 19:05 -
4279 Takarmatur
mässing. Diameter: 34 cm
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:49 -
4007 Vägg/takarmatur
Arne Jacobsen (1902-1971), Danmark. För Louis Poul..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 19:55